obraz energetyczny

Pomimo tego, że bardzo wiele osób sceptycznie podchodzi do tematów związanych nie tylko z medycyną naturalną, ale również innymi sposobami poprawy naszego samopoczucia oraz zdrowia, jeżeli nie są to sposoby akceptowane przez większość i poparte badaniami naukowymi, to ciężko jednocześnie zaprzeczyć ich skuteczności. Jedną z takich rzeczy bez wątpienia są wszelkiego rodzaju obrazy energetyczne. Co warto o nich wiedzieć?

Już na samym początku warto podkreślić, że obrazy energetyczne niewiele wspólnego mają z tradycyjną sztuką, którą możemy podziwiać w muzeach oraz galeriach. Sztuka i wartości estetyczne w przypadku obrazów energetycznych znajdują się na drugim planie. Na pierwszym planie jest zaś przekazanie wartości niezbędnych konkretnej osobie, które tylko ona może z danego obrazu zdekodować i odebrać.

Kształty, symbole i wzory

Należy również zaznaczyć, że wszelkie wzory i kształty znajdujące się na obrazie energetycznym pomimo tego, że z pozoru mogą wydawać się przypadkowymi, to w rzeczywistości odpowiadają one za przekazanie energii. Osoba, która ma być odbiorcą danego obrazu z łatwością dostrzeże w nim emocje, uczucia, energie oraz wibracje przestrzeni pozamaterialnej.

Obraz z dedykacją

Obrazów energetycznych nie można kupić poprzez wybór jednego dzieła z kilku znajdujących się na ścianie galerii. Obrazy energetyczne są obrazami z dedykacją dla konkretnej osoby, a tym samym zawsze muszą powstawać na indywidualne zlecenie. Jeżeli ktoś oferuje nam sprzedaż obrazu energetycznego i jednocześnie pokazuje nam go, to możemy być pewni, że nie będzie on odpowiednio „działał” i przekazywał swojej energii. Autor tworząc obraz energetyczny poprzez chaotyczne ruchy i powstające wzory układa cały obraz przelewając na niego jednocześnie energię, uczucia oraz emocje.

Nasze mieszkanie – dobra energia

Podsumowując, pozytywna energia może być w łatwy sposób wprowadzona do naszego domu lub mieszkania. Zamiast ozdabiać nasze miejsce zamieszkania przypadkowymi sprzętami, można powiesić na ścianie jeden obraz energetyczny – jego wartość przekładająca się na nasze życie z pewnością będzie znacznie większa!