depilacja laserowa

Pozbycie się niechcianych włosków to jedna z tych rzeczy, o których marzą zarówno kobiety jak i mężczyźni. Większość z nich stosuje tradycyjne metody depilacji, przez co trudno im jest uzyskać długotrwałe efekty. Zamiast więc tracić czas na ciągłe golenie, sprawdź możliwości oferowane przez nowoczesne techniki depilacji laserowej.

  1. Zalety wynikające z zastosowania medycznego lasera diodowego
  2. Jak wygląda depilacja laserem?
  3. Oferta na laserowe usuwanie owłosienia

Tego typu zabiegi można obecnie znaleźć w bardzo atrakcyjnych cenach, a dodatkowo są bezbolesne i od razu pozwalają cieszyć się oczekiwanymi efektami.

Zalety wynikające z zastosowania medycznego lasera diodowego

Nowoczesny laser na tle konkurencyjnych rozwiązań wyróżnia się przede wszystkim tym, że taka depilacja laserowa radzi sobie zarówno z ciemnymi, jak również z jasnymi włoskami. Zabiegi są bezbolesne, więc mogą się na nie zdecydować również osoby o wrażliwej skórze. Laser Primelase to jedno z najlepszych urządzeń tego typu, dzięki czemu sama depilacja jest szybka i skuteczna. Długość fali wykorzystywanej podczas zabiegów wynosi 755 nm, co przekłada się na wysoką efektywność.

Jak wygląda depilacja laserem?

Podczas przeprowadzania zabiegu laser diodowy kieruje wiązkę światła na miejsca, w których klient chce się pozbyć zbędnego owłosienia. Dochodzi wówczas do uszkodzenia mieszka włosowego oraz komórek, które odpowiadają za powstawanie włosów. Dzięki temu zabieg jest bardzo skuteczny i zapewnia długotrwałe efekty. Chociaż laserowe usuwanie owłosienia to gwarancja uzyskania pożądanego efektu już po pierwszym zabiegu, w zależności od wybranego obszaru ciała konieczne może być kilkukrotne powtórzenie depilacji. Biorąc jednak pod uwagę konieczność odbycia nawet czterech wizyt w takim miejscu jak Pracownia Wdzięku i Urody po to, aby raz na zawsze zapomnieć o uciążliwej i bolesnej depilacji, jest to niewątpliwie najlepszy wybór zarówno dla pań, jak i panów.

Oferta na laserowe usuwanie owłosienia

Pełna oferta pracowni dysponującej nowoczesnym laserem do depilacji obejmuje między innymi okolice bikini, pleców, wąsik, brodę, uda, łydki, brzuch oraz pośladki. Sprawdź dostępne terminy i odwiedź Rzeszów, gdzie znajduje się siedziba firmy i zapewnij sobie piękny wygląd oraz komfort związany z brakiem konieczności ciągłego depilowania skóry. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z pakietu usług, uzyskasz dodatkowy rabat. Ceny poszczególnych zabiegów depilacji znajdziesz na stronie kliniki estetycznej, gdzie opublikowane są również informacje na temat tego, w jaki sposób przygotować się do zabiegu.