Krem Acne Mineral

Problemy skórne dotyczą kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Pomimo postępu nauki problem ten zdaje się pojawiać częściej niż kiedyś. Zła i pozbawiona witamin dieta, stres oraz tempo życia powodują, iż organizm zaczyna już lekko szwankować. Uzewnętrzniają się różne niepożądane dolegliwości i problemy, między innymi skórne…

Trądzik, wykwity skórne, przetłuszczenie skóry są problemami, które oddziałują na siebie jak sprzężenie zwrotne. Jeden odpowiada za powstanie drugiego i odwrotnie. Walka z trądzikiem oznacza bardzo staranną i systematyczną ingerencję. Oferowane przez Dr Duda kosmetyki na trądzik doskonale się do tego celu nadają. Przede wszystkim ze względu na ich skład, w tym obecność składników wody siarczkowej.

Czołowym produktem dedykowanym walce z trądzikiem jest Krem Acne-Mineral. Jest to produkt kosmetyczny będący efektem połączenia badań naukowych z wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji uzdrowiskowych kosmetyków. Trwałe i widoczne rezultaty pielęgnacyjne z zastosowaniem kosmetyku zostały dowiedzione poprzez wiele badań aplikacyjnych i testów konsumenckich.

Składnikiem kosmetyków jest woda siarczkowa pochodząca ze źródła „Zuzanna” w Lesie Winiarskim koło Buska Zdroju. Posiada ona właściwości odżywiające, oczyszczające, i ściągające. Już sama woda siarczkowa, która jest zawarta w w kremie, dostarcza skórze ważnego dla zachowania młodości peptydu – glutationu. Zbudowany on jest z kwasu glutaminowego, glicyny i cysteiny, i ma ogromne znaczenie dla procesia utleniania się witamin E oraz C, będących silnym antyoksydantem.

Jako uzupełnienie pielęgnacji skóry trądzikowej polecamy Buskie Mydło Siarkowe Dr Dudy.

Krem na przebarwienia na twarzy Dra Dudy

Po pozbyciu się trądziku może się okazać, że to jeszcze nie koniec zmagań z problemami skórnymi. Mogą po nim pozostać na skórze długo gojące się przebarwienia na twarzy. Im starsi jesteśmy starsi dłużej nasza twarz będzie się odnawiać po zmianach powstałych w wyniku trądzika. Skutecznym kosmetykiem na przebarwienia na twarzy jest rokitnikowy krem Dr Duda.

żel rokitnikowy

Interwencje związane z trądzikiem można przeprowadzać także z udziałem specjalistów. Więcej na ten temat w: medycyna estetyczna Kielce.